Co zabrać ze sobą na rozmowę? - ForexArmy.pl

Co zabrać ze sobą na rozmowę?

Obecnie, praca hostessy jest niezwykle popularna nie tylko w gronie studentek. Wiele młodych kobiet decyduje się na ten rodzaj pracy. Wiele z nich pnie się po drabinie kariery, awansując na kolejne wyższe stanowiska. Zanim jednak uda nam się co nieco osiągnąć w tej branży, koniecznie musimy nabyć doświadczenia, zaczynając od prostych zajęć, do tych nieco bardziej wymagających.
Pomocna okaże się nam dobra agencja hostess dzięki której nie tylko mamy większy dostęp do klientów, jak i możemy brać udział w szkoleniach. Agencje hostess zwykle nie mają limitu przyjęć, ale od klienta zależy to czy otrzymamy zlecenie czy też nie. W niektórych tego rodzaju biurach wszelkie kontakty z klientem bierze na siebie biuro. W innych przypadkach natomiast hostessa sama przeprowadza taka rozmowę.
Nie zależnie jednak do tego czy właśnie wybieramy się na spotkanie z klientem czy tez idziemy do agencji, powinniśmy pamiętać by zabrać kilka rzeczy. Koniecznie musi to być CV oraz listu motywacyjnego jeżeli okaże się on potrzebny. Nie możemy zapomnieć o dokładnej rozpisce wszystkich naszych doświadczeń jakie posiadamy.
Bardzo ważne jest by na spotkaniu przyszła hostessa była spokojna i uśmiechnięta. Bardzo ważna jest wysoka kultura osobista, oraz miłe usposobienie.
Pamiętajmy także, że jeżeli staramy się o uczestnictwo w promocji żywności, konieczna będzie aktualna książeczka Sanepidu. Nie możemy zapomnieć wziąć jej ze sobą za równo do agencji jak i na spotkanie z promotorem. Jeżeli wysyłamy CV drogą internetową, nie możemy zapomnieć o zdjęciu nie tylko naszej twarzy ale także reszty ciała.

Powiązane: