Jak napisać dobre CV na stanowisko hostessy? - ForexArmy.pl

Jak napisać dobre CV na stanowisko hostessy?

Starasz się o stanowisko hostessy? Nie ma tutaj znaczenia czy masz zamiar zanieść swoje CV do agencji czy też bezpośrednio do firmy, musi ono charakteryzować się pewnymi cechami. Agencja hostess zwykle przyjmuje chętniej i więcej hostess na jeden raz. Mamy więc większe szanse na to że się dostaniemy. Agencje hostess ogólnie rzecz biorąc są miejscem znacznie bardziej rozwojowym, w wielu z nich organizowane są szkolenia które znacznie polepsza nasze kwalifikacje.
Po mimo wszystko swoje CV możemy oczywiście składać także w firmach, restauracjach, a także hotelach, salach konferencyjnych i w innych miejscach. Składając aplikacje musimy mieć świadomość, że konkurencja jest zawsze spora. Praca wymagać będzie od nas dużego zaangażowania, nie rzadko ciągnącego się przez nawet 12 godzin.
Aby otrzymać tę pracę musimy zrobić na pracodawcy dobre wrażenie już na początku. Nasza aplikacja nie może być więc zaniedbana, poplamiona czy też wymięta. Umieśćmy na nim wszystkie informacje które mogą okazać się atrakcyjne dla potencjalnego pracodawcy.
Co warto umieścić w CV? Przede wszystkim używajmy jedynie prostych zwrotów i słów, bez używania skomplikowanych wyrazów. Nie umieszczajmy także informacji które nie będą dla nas przydatne. Absolutnie też nie zapomnijmy o podaniu wszystkich danych, takich jak adres, numer telefonu i pozostałe. Dla pracodawcy szczególne znaczenie ma oczywiście przebieg dotychczasowej kariery, dla tego pamiętajmy by dobrze ją wyszczególnić.

Powiązane: