Jak przygotować portfolio? - ForexArmy.pl

Jak przygotować portfolio?

Jesteś studentką? A może, po prostu potrzebujesz kilku dodatkowych groszy? Jeżeli tak, praca hostessy . Jak zacząć? W pierwszej kolejności możesz przeszukać lokalne oraz internetowe ogłoszenia pracy. Następnie warto znaleźć agencje hostess oraz zarejestrowanie się w niej. Niezależnie jednak do tego, czy zamierzamy szukać pracy przez internet czy przez agencję, niezbędne będzie na portfolio.
Agencja hostess uznaje ten dokument za niezbędny, gdyż stanowi on swojego rodzaju wizytówkę naszej osoby. Dzięki niemu mamy szansę na zdobycie większej ilości zleceń. Mimo iż wydaje się iż takowe potforlio konieczne jest jedyne dla modelek, z pewnością nie zaszkodzi ono również hostessie, a wręcz przeciwnie. Jak wiec wykonać takie portfolio? Przede wszystkim największe znaczenie maja zdjęcia. Warto wiec już na początku kariery, zarezerwować sobie sesję zdjęciową w studiu. Fotograf, nie tylko udzieli nam wskazówek, ale także postara się na zdjęciach przedstawić nas w jak najlepszy sposób. Portfolio, może być po prostu zbiorem około 20- 30 zdjęć. Mogą być one wykonane w różnym formacie i przez rożnych fotografów.
Nie można także zapomnieć że wygląd albumu, również ma znaczenie, i to zasadnicze. Ważne by był on schludny, zadbany a przede wszystkim profesjonalny. Pamiętajmy także, za równo hostessa jak i modelka może stworzyć swój profil w internecie. Bardzo mile widziane są także blogi dzięki którym możliwe jest poznanie zainteresowań i sposobu bycia młodej osoby.
Wysyłają CV do firm oferujących pracę dla modelki czy hostessy, warto również załączyć do niego prezentacje multimedialną z portfolio. Z pewnością takie działanie zwiększy nasze szanse.

Powiązane: