Odprawa przed zleceniem - ForexArmy.pl

Odprawa przed zleceniem

Każda hostessa, nie ważne czy jest to jej pierwsze czy setne zlecenie, powinna trzymać się ustaleń, które zostały określone. Aby jednak skontrolować przygotowanie każdej dziewczyny i dać jeszcze czas na rozwianie niejasności, każda agencja hostess zmuszona jest do przeprowadzenia swojego rodzaju odprawy, przed zleceniem.
Brak spójności lub też nie dokładne określenie wszystkich wymagań i wytycznych dotyczących hostess, mogą doprowadzić do całkowitej katastrofy. W efekcie wpłynie ona na opinie na temat danej agencji. Nic więc dziwnego, że agencje hostess przeprowadzają ją tak skrupulatnie.
Osoba wytyczona do koordynacji każdego zlecenia, powinna poświęcić nieco czasu na omówienie wszystkich szczegółów przed wyjazdem do miejsca pracy. Omówić należy wszystko, również detale. Wiele imprez na które zatrudnia się hostessy, ma szczególne znaczenie dla firm które hostessy angażują. Dla tego należy się do nisz szczególnie przyłożyć. Jeżeli klient nie udzielił żadnych wskazówek dotyczących ubiorów, warto wybrać się wcześniej na podobne przyjęcie i podpatrzeć jak ubierają się na nie inne hostessy.
Zanim też hostessy zostaną zawiezione na miejsce, warto szybko przedstawić im oraz opowiedzieć kto jest kim i dla jakich firm poszczególni goście pracują. Taka wiedza może uchronić dziewczyny przed popełnieniem poważnej gafy.
Absolutną koniecznością jest także dokładne zapoznanie się z planem budynku w którym odbywa o przyjęcie, targ lub inna impreza. Naturalne jest to, iż goście mogą zadawać pytania obsłudze dotyczące dojścia do toalety lub bufetu. Każda z hostess powinna także potrafić wyjaśnić jak dojechać do miejsca w którym się znajduje impreza.
Częstym kłopotem pojawiającym się pod czas tego rodzaju zleceń jest brak ustaleń dotyczących zakończenia. Wiele hostess zapomina informować koordynatora o powrocie do domu. Wiele z nich znika przed czasem, co jest dopuszczalne jedynie po przygotowaniu zastępstwa.

Powiązane: