Święta dobrym czasem na zarobek dla hostess - ForexArmy.pl

Święta dobrym czasem na zarobek dla hostess

Zbliża się okres świąt. Nie ma większego znaczenia czy to święta Bożego Narodzenia czy też Wielkiej Nocy. To czas wielkich zakupów i tak zwanej gorączki świątecznej. Wielu ludzi chodzi tam i z powrotem by kupić wszystko co będzie im potrzebne.
Niewątpliwie jednak taki czas jest również czasem wzmożonej pracy dla hostess. Mnóstwo firm, organizuje także różnego rodzaju promocje do których wykonania zatrudnia się hostessy.
Wiele menagerów firm, zgłasza potrzebę zatrudnienia hostess do przeprowadzanie takich właśnie promocji w agencjach hostess. Agencje hostess mogą dać swojemu klientowi możliwość samodzielnego wyboru hostess, lub też robią to sami. Prawda jednak jest taka, że do promocji w supermarketach, nie przeprowadza się eliminacji. Wystarczy miłe słowo i uśmiech.
Promocje świąteczne, są bardzo często lepiej płatne, niż te które przeprowadzane są w pozostałym czasie. Dzieje się tak przede wszystkim dla tego, gdyż w przeważającej liczbie przypadków, promocji świątecznych, wymagane jest przebranie. Tak wiec w czasie świąt Bożego Narodzenia, możemy być przebrane za aniołka lub też Panią Mikołajową. Stawki za pracę w przebraniu, różnią się od standardowych. Zazwyczaj im przebranie jest dziwniejsze, tym wyższe stawki są nam proponowane.
W czasie świątecznej promocji, możemy liczyć że nasza agencja hostess zaproponuje nam stawkę od 10 zł wzwyż. Już po kilku dniach pracy, możemy pozwolić sobie na kupno całkiem sporych prezentów dla całej rodziny. Promocje najczęściej odbywają się w ciągu weekendów.

Powiązane: